METRO


Współpracę z Metrem Warszawskim rozpoczęliśmy w 1995r., kilka miesięcy przed otwarciem pierwszej linii. Początkowo w pojazdach metra wykorzystane były  nieco zmodyfikowane urządzenia lotnicze, ale w ciągu 20-stu lat współpracy systemy były cały czas rozwijane i modernizowane tak by nadążać za aktualnym rozwojem techniki. Dziś wszystkie pociągi Metra Warszawskiego są wyposażone w systemy rejestracji ATM, a ostatnim rozwinięciem było uruchomienie na początku 2015r. automatycznego pobierania zapisów przez specjalizowaną sieć Wi-Fi.

metro warszawskie

Metro Warszawskie rozwinęło specjalny dział zajmujący się odczytem i analizą parametrów ze wszystkich przejazdów, posiada prawie 20-sto letnie archiwum zapisów, własną bazę danych zdarzeń i przekroczeń oraz opracowaną przez siebie metodykę dystrybucji wyników analiz.

Nasze systemy w pociągach Metra Warszawskiego spełniają też inne funkcje, np. zabezpieczenie przed otwarciem drzwi po niewłaściwej stronie, zarówno podczas postoju i w trakcie jazdy, czy lokalizacja pociągu w tunelu.

Formularz kontaktowyStrona główna